Program 2016

Szanowni Państwo,

w programie Warszawskich Targów Książki polecamy setki spotkań autorskich, debaty, dyskusje, prezentacje laureatów konkursów i plebiscytów, animacje literackie i zajęcia artystyczne.

Wydarzenia towarzyszące Warszawskim Targom Książki, które odbywają się w salach Centrum Konferencyjnego (poziom+2), w sali dziecięcej (Galeria, poziom -1) i na trzech scenach Targów: scenie głównej – Kanapie Literackiej (poziom -1)  oraz na scenach A i B (Centrum Konferencyjne, poziom +2) opisujemy w zakładkach odpowiadających dniom targowym:

W zakładce Autorzy znajdą Państwo alfabetyczną listę Twórców – pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, dziennikarzy, przedstawicieli świata kultury, którzy zapowiedzieli swoją obecność na WTK.

W pozostałych zakładkach sekcji „Program” polecamy tematyczne całości, jak program Gościa Honorowego  – Węgier, program Gościa Specjalnego – Barcelona i literatura katalońska, program Salonu Frankofonia czy  wydarzenia dla dzieci i młodzieży.

Dokładamy starań by prezentowane informacje były aktualne i kompletne.

Jeśli nie udało nam się ustrzec błędów, będziemy wdzięczni za informację o nieścisłościach na adres: aziemianska@muratorexpo.pl, mczarnocka@muratorexpo.pl

 

Kontakt

 

Organizator wykonawczy

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. (22) 829 66 80
faks (22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Polecamy