Aktualności

Literacki Piknik nad Wisłą zakończony!

16 i 17 września Bulwary Wiślane stały się wyjątkowym miejscem spotkań z książką i pisarzami. Ponad 20 popularnych i cenionych autorów, bogata oferta wydawnictw przygotowana przez blisko 70 wystawców oraz liczne atrakcje dla najmłodszych i tych nieco starszych, tak wyglądał Literacki Piknik nad Wisłą.

Nieco kapryśna pogoda nie odstraszyła warszawiaków i turystów zainteresowanych literaturą piękną, popularnonaukową, reportażem, literaturą dla dzieci i młodzieży, komiksami, poradnikami i przewodnikami, a także grami planszowymi.

Na Bulwarach Wiślanych gościli m.in.: ks. Adam Boniecki, prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Dehnel, Jakub Żulczyk, Jakub Małecki (z prapremierą powieści pt. „Rdza”), Grzegorz Kalinowski, Katarzyna Puzyńska, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Katarzyna Miller (też premierowo, z książką „Zrób to kochanie”), Magdalena Zawadzka oraz laureaci Nagrody Literackiej m.st. Warszawy: Anna Janko, Magdalena Kicińska i Ignacy Karpowicz. Spotkania poprowadzili: Jerzy Kisielewski, Piotr Dobrołęcki i Marek Przybylik.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Wydawcom za świetną ofertę, autorom i prowadzącym za niezapomniane spotkania, a licznej publiczności za spędzenie weekendu na Literackim Pikniku nad Wisłą! Do zobaczenia!

GALERIA ZDJĘĆ 

 

 

Kontakt

 

Organizator wykonawczy

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. (22) 829 66 80
faks (22) 826 66 81
biuro@muratorexpo.pl
NIP : 113-21-59-933

Polecamy